Łukowa: Docenili społeczników

  • 31.05.2019, 07:06
  • lew
Łukowa: Docenili społeczników Z jubilatami świętowali dyrektor GOK w Łukowej Wiesława Kubów i starosta biłgorajski Andrzej Szarlip.
Przez dziesięciolecia sławili powiat biłgorajski, dlatego przyszedł czas, żeby im za to podziękować. Mowa o Marii Przytule i Franciszku Iwańcu, których wieloletnią pracę społeczną podsumowano w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowej.

Oboje mają nie jeden, ale dwa powody do świętowania. Maria Przytuła obchodziła 80. urodziny i 55-lecie pracy społecznej, a Franciszek Iwaniec – 90. urodziny i 70-lecie pracy twórczej. Kierowany przez panią Marię zespół śpiewaczy uświetniał nie tylko dożynki, ale też inne uroczystości w gminie i powiecie biłgorajskim, a pan Franciszek jako kapelmistrz w Łukowskiej Orkiestrze Dętej towarzyszył mieszkańcom w ważnych uroczystościach państwowych, strażackich, gminnych i powiatowych.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe