Zamość: Jarmark Hetmański 2019 czas zacząć

  • 31.05.2019, 06:00
  • ak
Zamość: Jarmark Hetmański 2019 czas zacząć
Początek czerwca w Zamościu bez Jarmarku Hetmańskiego? Niemożliwe. W tym roku impreza jest planowana na nadchodzący weekend (1-2 czerwca).

Wydarzenie jak zwykle odbędzie się na Rynku Wielkim, a dwudniowe handlowanie połączone będzie z Festiwalem Produktu Lokalnego "Smaki Zamościa i Roztocza". 

Oficjalne rozpoczęcie w sobotnie południe, a w programie moc atrakcji, m.in. liczne koncerty zespołów Ogrodniczki, Canto, Udryczanki, Ale Cantare, Bonum Voces, Jo and Lazy Fellow, Enclose, ZPiT Zamojszczyzna, Timingeriu i prezentacje Teatru Ognia "Utopia".

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na naszym portalu www.kronikatygodnia.pl w zakładce CO? GDZIE? KIEDY?.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe