Werbkowice: Nowa dyrektor GOK-u

  • 30.05.2019, 16:00
  • par
Werbkowice: Nowa dyrektor GOK-u
Maria Knap została dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach. W połowie maja powierzono jej pełnienie obowiązków przez najbliższy rok.

Maria Knap (51 l.) jest absolwentką Wydziału Prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim – Zamiejscowy Oddział w Tomaszowie Lub. Studia ukończyła w 2011 r. Przez kilka lat pracowała na różnych stanowiskach w Urzędzie Gminy w Werbkowicach. Potem wyjechała do Szwajcarii, gdzie pracowała do czerwca 2018 r. Od 14 maja br. jest dyrektorem GOK-u w Werbkowicach. Wójt tej gminy Agnieszka Skubis-Rafalska powierzyła Marii Knap pełnienie obowiązków do 30 kwietnia przyszłego roku. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

CZYTAJ TAKŻE: NIEGOSPODARNOŚĆ W GOK WERBKOWICE? DYREKTOR JUŻ NIE PRACUJE

CZYTAJ TAKŻE: DYREKTOR ZAPŁACIŁ ZA KONCERT, KTÓREGO NIE BYŁO

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Benek
Benek 09.06.2019, 21:08
Nadejszła wiekopomna chwila ..... toż to sami swoi ;-)

a Wy się wszyscy czepiacie... zobaczycie jak GOK będzie hulał pod rządami Pani Dyrektor, będzie grał Zenek Martyniuk i Sławomir ;-)
Sołtys
Sołtys 02.06.2019, 09:54
Jakie ta Pani ma doświadczenie, poza tym ze jest sasiadką i w UG na starzu była. Moze tak w koncu nasi wybrancy radni by zaczeli zaimowac praworzadne stanowisko zgodne ze swoim sumieniem. A nie chowac na sesjach głowę w stół. Tacy wygadani byliscie w kampani wyborczej. A teraz kogo reprezentujecie. Nas wyborcow??? czy dbacie tylko o swoje tyłki. Takie jaja to tylko w Werbkowicach
Janka
Janka 02.06.2019, 08:02
Ciotka wójek stryjek i jeszcze choroba
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.06.2019, 11:26
Przede wszystkim warto podkreślić że jest bardzo blisko związana z PiS a to w gminie Werbkowice najważniejsze żeby dostać stanowisko. W gminie Werbkowice od wyborów wykształcenie i doświadczenie nie ma żadnego znaczenia tylko znajomość z panią Wójt
szefuniu
szefuniu 31.05.2019, 06:04
Absolwentka wydzialu prawa. Czyli nie ukonczyla prawa. Ale wiadomo... Tak lepiej brzmi. Niz np. administracji czyli tzw. soltysówy. A moze ukonczyla prawo ale kanoniczne?
Jan
Jan 31.05.2019, 10:45
Po pierwsze "redaktory", w Tomaszowie Lubelskim istniał Wydział Zamojscowy Nauk Prawnych i Ekonomicznych, a nie jakiś Oddział Wydziału Prawa (jak już, to w Lublinie: Wydział Prawa i Administracji).
Po drugie na Wydziale tym kształcono w kierunkach, prawo, ekonomia lub filologia: angielska, niemiecka i ukraińska. Więc administratywistką z pewnością nie jest,
Paweł
Paweł 08.07.2019, 10:33
Żadnej filologii ukraińskiej tam nie było, jeśli już to rosyjska!
Bono
Bono 09.06.2019, 21:11
Drogi Janie
nowa Dyrektor ma 51 lat. Jeśli kończyła prawo w Tomaszowie Lub. w 2011r. to miała wtedy lat 43...to dość późno jak na studia prawnicze. Ponadto czy były to studia dzienne czy zaoczne ? bo w Tomaszowie Lub. kształcono w dwóch wariantach.
Ale clue tematu to jakie kobieta ma doświadczenie w działalności kulturalnej i w kierowaniu gminnych osób prawnych ? Boje się że żadne!


Pozostałe