Zamość: Stypendia marszałka dla wychowanków MDK

  • 24.05.2019, 11:18
  • Żródło: MDK Zamość
Zamość: Stypendia marszałka dla wychowanków MDK Fot. MDK Zamość
To już kolejny rok z rzędu, kiedy władze województwa doceniają talenty i osiągnięcia młodych mieszkańców Zamościa. Kilkoro wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego także tym razem znalazło się na liście stypendystów Marszałka Województwa Lubelskiego.

Stypendia są od lat przyznawane uzdolnionym dzieciom i młodzieży. Wśród 140 nagrodzonych w tym roku znaleźli się też artyści z Zamościa. Gala z tej okazji odbyła się w ostatnią środę (22 maja)  w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

Dyplomy stypendialne z rąk marszałka Jarosława Stawiarskiego i wicemarszałka Dariusza Stefaniuka otrzymały: Aleksandra Filipiuk, Martyna Nowaczek, Justyna Rzemieniuk oraz Izabela Zych. Dziewczęta uczęszczają na zajęcia plastyczne prowadzone w MDK przez Wiolettę Brzozowską i Małgorzatę Magrytę.

Źródło: MDK Zamość
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pola
Pola 24.05.2019, 21:58
Gratulacje

Pozostałe