Tomaszów Lubelski: Dwójka ma nową pracownię biologiczną (ZDJĘCIA)

  • 25.05.2019, 08:17
  • ak
Tomaszów Lubelski: Dwójka ma nową pracownię biologiczną (ZDJĘCIA) Fot. SP nr 2 Tomaszów Lubelski
Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim ma nowiutką pracownię biologiczną. Stworzono ją dzięki nagrodzie (35 tys. zł) wygranej w konkursie ekologicznym "25 na piątkę z plusem" zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie z okazji jubileuszu jego istnienia.

Oficjalne otwarcie nowocześnie wyposażonej sali odbyło się w poniedziałek, 20 maja. Uczniowie zaprezentowali licznym gościom jak można wykorzystać podczas lekcji zakupione pomoce dydaktyczne, m.in. tablicę multimedialną, mikroskop z kamerą oraz 15 mikroskopów uczniowskich, modele komórek i narządów oraz plansze dydaktyczne.

Wszyscy obejrzeli też film przygotowany przez uczniów pod nadzorem nauczycieli: Jolanty PliżgiAnny Radziejewicz-PodobyEdyty Podoby-TrzemżalskiejElżbiety UchmanWaldemara Jurczyszyna oraz rodzica Mariusza Michniaka.

ak

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe