To był bardzo udany sezon... (ZDJĘCIA)

  • 23.05.2019, 06:29
  • tomt
To był bardzo udany sezon... (ZDJĘCIA) fot. Marek Madej
Dostojni goście dopisali, były też listy gratulacyjne, mnóstwo braw i podziękowań. W tak pięknych okolicznościach przyrody (jak mawiał klasyk) w malowniczym Rancho Debry w Lipinie MKS Padwa Zamość podsumowała sezon 2018/2019.

Uczestników piątkowego spotkania powitał prezes klubu Zygmunt Kamiński, który podziękował zebranym samorządowcom, sponsorom, działaczom i zawodnikom za owocną współpracę oraz osiągnięty wynik sportowy i marketingowy. Szef klubu podkreślił, że dzięki zaangażowaniu obecnych gości Padwa stała się marką rozpoznawalną w całej Polsce, przyczyniając się jednocześnie do promocji miasta Zamość.

 Wierny kibic Padwy prezydent Andrzej Wnuk odczytał natomiast listy gratulacyjne, których adresatami byli sponsorzy strategiczni: LHS Sp. z o.o. oraz Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A.

Podobny list trafił również na ręce przedstawiciela partnera strategicznego Padwy, czyli PWSZ w Zamościu.

 – Z powodu obowiązków służbowych opuściłem tylko jeden mecz w tym sezonie i przyznam się, że długo nie mogłem tego odżałować, ponieważ ominęła mnie prawdziwa sportowa uczta. Serdecznie gratuluję wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Padwy, zarówno pod względem sportowym, jak też organizacyjnym i marketingowym. Jako miasto Zamość wieloma swoimi działaniami i decyzjami pokazujemy, że warto inwestować w rozwój samego sportu oraz sportowej bazy. A nasza obecność tutaj potwierdza, że to słuszna polityka. Raz jeszcze serdecznie gratuluję i przyznam, że już nie mogę się doczekać kolejnego meczu – w takich słowach zwrócił się do gości prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.       

Następnie okolicznościowymi klubowymi upominkami nagrodzono sponsorów i partnerów Padwy. W gronie tym znalazła się również redakcja "Kroniki Tygodnia", za co serdecznie dziękujemy.

CAŁY ARTYKUŁ PRZECZYTASZ W WYDANIU PAPIEROWYM I W E-WYDANIU.

tomt

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe