Gm. Jarczów: Maryjne śpiewanie w Chodywańcach (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 22.05.2019, 15:00
  • ak
Gm. Jarczów: Maryjne śpiewanie w Chodywańcach (WYNIKI, ZDJĘCIA) Fot. SOK Jarczów
To była już IV Maryjna Majówka w Chodywańcach, ale w tym roku impreza, która odbyła się w niedzielę 19 maja, po raz pierwszy miała charakter konkursu. Przystąpiło do niego 15 zespołów śpiewaczych z powiatu tomaszowskiego.

Komisja, w której zasiedli: ks. Krzysztof Giera, Małgorzata Korzeniowska-Witt i Gabriela Kołodziej postanowiła, że pierwsze miejsce należy się zespołowi śpiewaczemu „Olszanka” z Wólki Łosinieckiej.

Drugą nagrodę otrzymała grupa „Złote Kłosy” z Łubcza, a trzecią chór „Bojary” z Jarczowa. Laureatami wyróżnień zostały zespoły „Stokrotki” z Chodywaniec i „Sąsiadeczki” z Łaszczówki.

Poza konkursem wystąpiły dzieci z grupy przedszkolnej i „Jarczowskie Słowiki” działające przy Samorządowym Ośrodku Kultury Jarczów oraz „Narolskie Nutki” z Narola. Na zakończenie festiwalu wystąpił zespół „Sonata” z Tomaszowa Lubelskiego.

ak

Zdjęcia (20)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe