Józefów: Jak na szlaku. Festiwal Piosenki Turystycznej rozstrzygnięty (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 22.05.2019, 10:00
  • ak
Józefów: Jak na szlaku. Festiwal Piosenki Turystycznej rozstrzygnięty (WYNIKI, ZDJĘCIA) Fot. MOK Józefów
W trzech kategoriach wiekowych rywalizowało 14 uczestników, solistów i zespołów, Festiwalu Piosenki Turystycznej w Józefowie. Jurorzy tegorocznej edycji Barbara Rabiega i Michał Dudziński przyznali kilka nagród i wyróżnień.

Wśród najmłodszych (klasy 0-III) dwie równorzędne pierwsze nagrody otrzymały: Jasmina Mostafa z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Biłgoraju oraz Natalia Rachańska z Centrum Muzycznego Tryton w Tomaszowie Lubelskim.

W kategorii klas IV-VI pierwszego miejsca w ogóle nie było, a na drugim wspólnie znalazły się: Dominika Kawka z JD Studio Muzyczne w Majdanie Małym oraz Łucja Łyszczarz ze Studia Muzyki Rozrywkowej Anety Dąbskiej w Lublinie. Trzecią nagrodę otrzymała Joanna Dziuba z Centrum Muzycznego Tryton w Tomaszowie Lubelskim. Laureaci wyróżnień to: Krystian Szarowolec ze Szkoły Podstawowej w Józefowie, zespół dziecięcy z Ogniska Muzycznego przy GOK w Obszy oraz Gabriela Hanys ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim.

Wśród najstarszych uczestników (kl. VII,VIII, gimnazja i szkoły średnie) komisja nagrodziła Aleksandrę Marszalec z Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu. Drugą nagrodę przyznano Beacie Mach z Gminnego Ośrodka Kultury w Obszy, a trzecią Aleksandrze Pogudz ze Szkoły Podstawowej w Józefowie. Wyróżnienia otrzymali: zespół wokalny PICCOLO ze Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie, Patrycja Kusztykiewicz ze Szkoły Podstawowej w Józefowie oraz Natalia Szkałuba z Józefowa.

ak

Zdjęcia (23)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe