Zamość: 18-latek biegał na golasa po Rynku Wielkim, bo... założył się o piwo

  • 21.05.2019, 10:30
  • ak
Zamość: 18-latek biegał na golasa po Rynku Wielkim, bo... założył się o piwo Fot. pixabay.com
Po Rynku Wielkim w Zamościu biega roznegliżowany mężczyzna - takie zgłoszenie w niedzielę (19 maja) przyjął dyżurny zamojskiej komendy policji. Gdy funkcjonariusze zatrzymali delikwenta, był już ubrany.

Niedługo po zgłoszeniu policjanci namierzyli młodzieńca. Jechał rowerem. Był pijany. Miał blisko promil alkoholu w organizmie.

W rozmowie z mundurowymi 18-latek przyznał się, że rozebrał się do naga i przebiegł po centrum Zamościa. Zrobił to, aby wygrać skrzynkę piwa. Zakład wygrał i wsiadł na rower, mimo że był pijany. 

Gdy chłopak trafił do komendy, okazało się, że miał przy sobie narkotyki.

– W należącej do 18-latka saszetce odnaleźli młynek wykorzystywany do rozdrabniania suszu roślinnego oraz susz roślinny. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że jest to marihuana – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Młodzieniec trafił do policyjnego aresztu. W poniedziałek (20 maja) usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających. Grozi mu za to do 3 lat więzienia. Nie uniknie również odpowiedzialności za jazdę rowerem w stanie  nietrzeźwości. W tym przypadku grozi mu kara aresztu lub grzywny.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Em
Em 23.05.2019, 17:54
Nie biegał, przebiegł kilkanaście metrów w bluzie, butach i spuszczonych do kolan bokserkach
Git
Git 23.05.2019, 14:38
Jechał rowerem. Był pijany. Miał blisko promil alkoholu w organizmie. Typowy zamojski cham
Maciek
Maciek 22.05.2019, 22:21
Fajnie że taki artykuł napisali, myślę że to było dla żartów i wszyscy się usmiali z wariata który to zrobił. Ale można było napisać że narkoman wsiadł na rower zupełnie pijany. Hahahah ha liczy nie nagłówek a nie co w artykule. Jak dla mnie zupełnie niska szkodliwość lepiej zajmijcie się czyms poważniejszym w końcu macie za to co miesiąc wypłatę. Nie znam kolesia i jestem obiektywny jeśli o to chodzi, ale jeśli macie pisać o głównie i marnować na to papier to toaleta powinna być waszym miejscem pracy. Pozdrawiam
LoL xd
LoL xd 22.05.2019, 18:31
No i co z tego. Pobiegał, wygrał zakład, zapalił dla odwagi a potem sie upił. Różne rzeczy się robi mając 18 lat. Mnie to ubawiło.
press
press 22.05.2019, 11:47
A czego to nie jest napisane że zgłoszenie Dyżurny KMP otrzymał od Monitoringu Straży Miejskiej ??!!!
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 22.05.2019, 05:42
Czym się różni golizna textylna od finansowej ? Niczym. Bez niczego przychodzimy na świat i bez niczego odchodzimy
zmc
zmc 22.05.2019, 05:40
To jest kolejna porazka Strazy Miejskiej ktora nie wie od czego jest
Masakra
Masakra 22.05.2019, 07:39
Masz racje. Mnie spisali za 'podejrzane chodzenie w kółko po alejkach' na przeciwko parku. Spisują niewinnych, ale golasy biegający po mieście to już są ok
Tesco
Tesco 21.05.2019, 21:53
Gdzie monitoring
Scurviello
Scurviello 21.05.2019, 18:09
Pewnie ten susz komuś ukradł! To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!
prowokator
prowokator 21.05.2019, 17:43
na pewno narkoman i alkoholik macie rację jak on tak mógł bandyta!!!
zxy
zxy 21.05.2019, 16:39
POLICJANCI na trzeżwo mądrzejsi nie są .
Zamojska 1992 rok
Zamojska 1992 rok 21.05.2019, 15:43
Widać co ma w głowach polska młodzież.😒😒😒😒
.