Hrubieszów: Ukrainiec okradł market, pobił ochroniarza

  • 22.05.2019, 07:03
  • par
Hrubieszów: Ukrainiec okradł market, pobił ochroniarza Fot. policja.pl
37-letni Ukrainiec wkrótce stanie przed sądem oskarżony o kradzież rozbójniczą i pobicie ochroniarza w Biedronce w Hrubieszowie. Oleg D. został aresztowany w lutym zaraz po incydencie w dyskoncie i do tej pory przebywa za kratami aresztu.

Pod koniec kwietnia hrubieszowska prokuratura skierowała do tamtejszego sądu akt oskarżenia przeciwko obywatelowi Ukrainy. 18 lutego tego roku Ukrainiec został przyłapany na kradzieży w Biedronce w Hrubieszowie. Pracownik ochrony Zbigniew Sz. próbował zatrzymać mężczyznę, który zabrał towar, ale za niego nie zapłacił i usiłował z wózkiem  pospiesznie wyjść z Biedronki. Mężczyzna wyrwał się ochroniarzowi, wykręcił mu obydwie ręce i kilkakrotnie uderzył go w twarz. Groził mu również, że go zabije, jeżeli zawiadomi policję. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
POLAK
POLAK 25.05.2019, 07:15
Kto sprowadził tyle tej dziczy ze wschodu ? Jak tak dalej będzie to powrót Wołynia z lat 40 nas czeka .Wiadomo PiS i ich przy***sy bawią się z społeczeństwem biednym i zacofanym ,sprowadzają watahy banderowców i mówią nic się nie stało .
Ateista
Ateista 29.05.2019, 17:20
Dzięki temu będziesz miał cerkwie a nie meczety i minarety. Nie wiem czy sie śmiać czy płakać.
Hhduij
Hhduij 24.05.2019, 21:45
Te szosy się panoszą! Na sybir
Carrefour
Carrefour 22.05.2019, 19:35
Co mnie obchodzi że ukrainiec niemca okradł ? Współpracowali w 39 to niech dalej współpracują. Bo z tego co wiem Biedronka nie jest polska. Natomiast ja płace policji za rozstrzyganie porachunków ukraińsko -niemieckich

Pozostałe