Wybory hrubieszowskiej Miss. Dla panien i pań

  • 23.05.2019, 06:00
  • par
Wybory hrubieszowskiej Miss. Dla panien i pań Fot. pixabay.com
Trzy kandydatki zgłosiły się do konkursu na najpiękniejszą mieszkankę powiatu hrubieszowskiego. Ale organizatorzy wciąż czekają na kolejne. Główną nagrodą w Wyborach Miss będzie wycieczka do Budapesztu na Węgrzech i na wyścigi samochodowe Formuły 1.

Wybory Miss Powiatu Hrubieszowskiego odbędą się 16 czerwca w Hrubieszowskim Domu Kultury. Do tej pory zgłosiły się trzy kandydatki. Są to: 19-letnia Katarzyna Sznura, tegoroczna maturzystka. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie. Mieszka w Strzyżowcu (gm. Werbkowice). Aleksandra Szymko z Hrubieszowa (lat 18) również jest tegoroczną maturzystką, kończy naukę w LO w tym samym Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie. Natomiast 16-letnia Angelika Sandra Głuch jest absolwentką Gimnazjum w Mirczu, mieszka w Mołożowie (gm. Mircze).

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe