Tomaszów Lubelski: Wbili łopaty na budowie obwodnicy

  • 21.05.2019, 12:42
  • ak
Tomaszów Lubelski: Wbili łopaty na budowie obwodnicy Fot. Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie Chętnych do symbolicznego wbicia łopaty na obwodnicy było wielu.
Budowa obwodnicy trwa już jakiś czas, ale oficjalne jej rozpoczęcie zorganizowano w zeszłym tygodniu. Na symboliczne wbicie łopaty do Tomaszowa Lubelskiego przybyło liczne grono polityków.

U zbiegu ulicy Ściegiennego z budowaną obwodnicą spotkali się burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski, a także wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, sekretarz stanu w tym resorcie Rafał Weber oraz posłowie Tomasz ZielińskiSławomir Zawiślak i Marcin Duszek. Obecni byli też wojewoda Przemysław Czarnek, starosta tomaszowski Henryk Karwan. Nie zabrakło przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz wykonawcy inwestycji firmy Mota-Engil Central Europe.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 22.05.2019, 12:54
Gdzie jest jakikolwiek ksiądz ja się pytam? Od afery pedofilskiej, nie ma na przecinaniu wstę i wbijaniu łopat żadnego księdza. Po co ich przed wyborami ukrywać?
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 22.05.2019, 05:36
Ani chybi budują barykadę albo inny okop
Smyk
Smyk 21.05.2019, 19:37
Do łopaty a nie tylko wbijać i kapuche trzepac

Pozostałe