Nowy numer Kroniki Tygodnia już gotowy

  • 20.05.2019, 20:30
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia już gotowy
Nie mogliście się już doczekać kolejnego wydania Kroniki Tygodnia? Mamy dobre wiadomości: od jutra już możecie o nasz tytuł pytać w punktach sprzedaży w całym regionie. O czym piszemy w tym numerze?

>>>> W Zamościu ma powstać Pułk Obrony Przeciwlotniczej. Będzie działać w ramach tzw. Żelaznej Dywizji. Wojskowa Komenda Uzupełnień już prowadzi nabór.

>>>> Kochacie się, chcecie być razem, planujecie ślub. Potrzebne więc Wam będą obrączki. Możecie je wygrać w tym plebiscycie. Szukamy najsympatyczniejszej pary na Zamojszczyźnie! 

>>>> Wójt gminy Tomaszów Lubelski, wydała negatywną decyzję o warunkach zabudowy dla lokalizacji inwestycji polegającej na budowie biogazowni rolniczej przez spółkę SVZ Poland. Pod uwagę wzięła wyniki konsultacji społecznych. 

>>>> Rodzinne historie. O swoich rodzicach Michale i Bronisławie Sawach opowiada Bogumiła Sawa z Zamościa.

>>>> O zaszczytny tytuł Miss KGW ubiega się kilkadziesiąt pań w trzech kategoriach: "Najwspanialsza artystka", "Najlepsza w kulinariach" i "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka". Wszystkie czekają na Państwa głosy. Które zwyciężą? To od Was zależy.

>>>> Problemy z zaparkowaniem auta w centrum Hrubieszowa od wielu lat są zmorą kierowców. W godzinach szczytu trudno znaleźć wolne miejsce.  Jest na to sposób?

>>>> Władze Biłgoraja zapewniają, że niebawem rozpoczną działania związane z demontażem pomnika Józefa Dechnika. Koszty rozbiórki pokryje budżet miasta.

>>>> Łada 1945 Biłgoraj nie przestaje zadziwiać! Zespół Bartłomieja Kowalika nie przegrał już dziewiątego meczu z rzędu, a jakby było mało, to wiosną ustępuje jedynie Hetmanowi Zamość. 

>>>> Dostojni goście dopisali, były też listy gratulacyjne, mnóstwo braw i podziękowań. MKS Padwa Zamość podsumowała sezon 2018/2019. Jak było?

To jedynie ułamek tematów, które znajdziecie w tym wydaniu. Wszystkie poznacie sięgając po najświeższą Kronikę Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe