Mrs.Sporty dla każdej kobiety!

  • 22.05.2019, 12:53
  • Artykuł Sponsorowany
Mrs.Sporty dla każdej kobiety!

Czy Twoja mama narzeka na ból kręgosłupa, mięśni albo skoki ciśnienia? A może od lat walczy z nadwagą? Masz już pomysł na prezent dla niej z okazji Dnia Matki? Zaskocz ją! Podaruj jej coś, z czego naprawdę skorzysta. Daj jej w prezencie karnet na ćwiczenia w klubie Mrs.Sporty. Tylko tam będzie miała komfort ćwiczenia wyłącznie w damskim towarzystwie. Podczas ćwiczeń zrelaksuje się, odpręży, wzmocni ciało, może nawiąże nowe udane znajomości. Trening w Mrs.Sporty będzie dla niej idealną odskocznią od codziennych obowiązków i rutyny. I o to chodzi, bo przecież zależy Ci na jej uśmiechu, zadowoleniu z życia i zdrowiu. Karnet na ćwiczenia podziała motywująco. Jeśli zechcesz, możesz towarzyszyć swojej mamie. Wspólny trening zbliży Was jeszcze bardziej. Czy można chcieć czegoś więcej?

- W Mrs.Sporty ćwiczą kobiety w różnym wieku. Są u nas m.in. młode mamy, które za pomocą regularnego profesjonalnego treningu i dzięki konsultacji z naszym dietetykiem wracają do formy. Są też kobiety starsze, np. będące już na emeryturze. Sport jest naprawdę dla każdego. Właściwie powinien być obowiązkiem, bo dzięki aktywności fizycznej jesteśmy zdrowsi i szczęśliwsi – mówi Dariusz Wojtkowski, trener personalny, właściciel klubu Mrs.Sporty w Zamościu.

Trening w Mrs.Sporty nie jest czasochłonny. Wystarczy poświęcić po pół godziny trzy razy w tygodniu na ćwiczenia pod okiem trenera i skorzystać z porad dietetyka, żeby już po kilku tygodniach zobaczyć zmiany na lepsze.

 

 

Artykuł Sponsorowany

Podziel się:Pozostałe