Pirat drogowy recydywista. Wpadł dwa razy w ciągu kwadransa

  • 20.05.2019, 14:06
  • ak
Pirat drogowy recydywista. Wpadł dwa razy w ciągu kwadransa Fot. policja.pl
On po prostu musi wyjątkowo lubić szybką jazdę. 33-latek dwa razy jednego dnia został zatrzymany za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Jedną policyjną kontrolę od drugiej dzieliło ledwie 15 minut.

Była godzina 20 w niedzielę 19 maja, kiedy w Płusach (gm. Księżpol) policjanci biłgorajskiej drogówki namierzyli radarem audi, które przez wieś pędziło z prędkością 130 km/h, mimo że dopuszczalna prędkość w terenie zabudowanym to 50 km/h. 

Mężczyzna został skontrolowany i poinformowany, że jego prawo jazdy będzie zatrzymane. Mógł jechać dalej.

Najwyraźniej to doświadczenie niczego go nie nauczyło, bo po upływie 15 minut na trasie do Biłgoraja mężczyzna został zatrzymany ponownie. Znów jechał za szybko. Tym razem miał na liczniku 81 km/h.

– Ponadto podczas obydwu kontroli mężczyzna nie posiadał przy sobie wymaganego dokumentu prawa jazdy. Mężczyzna za powyższe wykroczenia odpowie przed sądem – zapowiada Agnieszka Pintal z biłgorajskiej policji.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe