Światowy Dzień Kosmosu

  • 22.05.2019, 10:18
  • Artykuł Sponsorowany
Światowy Dzień Kosmosu

Dzień Kosmosu zgodnie z założeniem ma upamiętniać wydarzenia związane z badaniami przestrzeni kosmicznej, inspirować naukowców do dalszej pracy i zachęcać każdego ciekawskiego do zgłębiania tajemnic wszechświata. Przestrzeń kosmiczna jest niewątpliwie fascynująca. Nie jeden człowiek marzy, by ją zobaczyć na własne oczy. Niestety, to jedno z tych trudnych do realizacji marzeń. Ale... Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi... np. sufity napinane! Zdziwieni? Niepotrzebnie. Dzięki sufitom napinanym we własnym domu – salonie, sypialni, korytarzu czy kuchni – można mieć nad głową nawet kosmos!

 – Sufit napinany nie musi być jednokolorowy. Tu nie ma ograniczeń – mówi Karol Śmiech, właściciel firmy Sufity Napinane z Zamościa. – Można go ozdobić dowolnym zdjęciem lub grafiką. Do tego dodać efekty świetlne, np. używając listew LED, halogenów, kryształków Swarovskiego czy światłowodów. Efekt galaxy, motyw drogi mlecznej czy równie modnej zorzy polarnej prezentują się imponująco. I to nie tylko w pokoju dziecięcym, bo prawdziwą furorę robią w minimalistycznie urządzonych salonach czy sypialniach. 

Kosmos to nie koniec możliwości. Popularne są też nadruki błękitnego nieba z białymi obłokami czy fotografie egzotycznych miejsc. Folia, z której sufit jest wykonany, może być błyszcząca, lustrzana, matowa, satynowa lub transparentna. Możliwe są też urozmaicenia w kwestii kształtu. Konstrukcje wielopoziomowe, z wykorzystaniem łuków, owali i innych figur geometrycznych, także 3D, a do tego podmarszczenia, pofalowania czy zagięcia, które urozmaicają całość. W suficie napinanym można też zamontować wspomniane już oświetlenie (żyrandole, halogeny, lampy, starpinsy). 

Sufity napinane są idealnym sposobem na szybki remont pokoju albo zmianę stylu wnętrza. Jak tłumaczy nam Karol Śmiech, założenie elastycznego materiału (folia PCV) trwa zwykle kilka godzin (zależnie od wielkości). Ponadto nie wiąże się z wynoszeniem mebli z pomieszczenia i z uciążliwym pyleniem. 

Warto dodać, że sufity napinane są odporny na wilgoć i wstrząsy. 

W Internecie (m.in. na profilu facebookowym firmy Sufity Napinane oraz na stronie www.sufitynapinanezamosc.pl) można zobaczyć jak taki sufit wygląda i zainspirować się tym trendem.

Artykuł Sponsorowany

Podziel się:Pozostałe