Supergospodynie czekają na głosy!

  • 21.05.2019, 05:21
  • red.
Supergospodynie czekają na głosy! Fot. pixabay.com
O zaszczytny tytuł Miss KGW ubiega się kilkadziesiąt pań w trzech kategoriach: "Najwspanialsza artystka", "Najlepsza w kulinariach" i "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka". Wszystkie czekają na Państwa głosy. Które zwyciężą? To od Was zależy.

Są energiczne, pomysłowe i zaradne. Znakomicie radzą sobie w kuchni, potrafią świetnie śpiewać, tworzyć wyjątkowe rękodzieło, działać i organizować. Doceńcie te wyjątkowe kobiety. Głosujcie na swoje faworytki!

Wszystkie czekają na Państwa głosy. Głosujcie na swoje faworytki! Wycinajcie i wypełniajcie kupony. Przynoście je do redakcji lub wysyłajcie na adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3. 

Trzy pierwsze panie z każdej kategorii otrzymają atrakcyjne nagrody, ale też zostaną zakwalifikowane do udziału w wojewódzkim etapie konkursu na "Miss Kół Gospodyń Wiejskich", który organizuje Fundacja Aktywne Roztocze. Tam, podczas uroczystej gali,  konkursowe jury wybierze reprezentantki województwa lubelskiego na finał ogólnopolski.

Ile głosów w tej chwili mają kandydatki? Sprawdzisz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

KLIK >>> WSZYSTKIE KANDYDATKI MOŻECIE POZNAĆ TUTAJ <<< KLIK

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe