Biłgoraj: Niech się pani przebada. Bezpłatna mammografia dla kobiet

  • 26.05.2019, 06:00
  • ak
Biłgoraj: Niech się pani przebada. Bezpłatna mammografia dla kobiet Fot. pixabay.com
Mieszkanki Biłgoraja, ale również okolicznych miejscowości będą miały w przyszłym miesiącu możliwość skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Warto sprawdzić swój stan zdrowia i robić to regularnie, bo wczesne wykrycie raka piersi daje bardzo duże szanse na skuteczne wyleczenie nowotworu.

Mammobus przyjedzie do Biłgoraja we wtorek, 11 czerwca. Zaparkuje przy Biłgorajskim Centrum Kultury. Z darmowej mammografii mogą skorzystać kobiety między 50 a 69 rokiem życia. Badania mają być prowadzone od godz. 8 do 12. Wcześniej należy się zarejestrować, telefonując pod nr: 723 351 002 lub 723 351 003.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe