Gm. Tomaszów Lubelski: Ruch to zdrowie. Ćwicz za darmo

  • 20.05.2019, 08:03
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Ruch to zdrowie. Ćwicz za darmo Fot. freeimages.com
To okazja, aby zrobić coś dla siebie. Można poruszać się, poprawić swoje samopoczucie i kondycję, a przy okazji spędzić czas w miłym towarzystwie. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Tomaszów Lubelski organizuje bezpłatne zajęcia sportowe dla mieszkańców.

Gimnastyka jest organizowana w ramach projektu "Zajęcia sportowe dla mieszkańców Gminy Tomaszów Lubelski". Poćwiczyć pod okiem instruktorów mogą mieszkańcy kilku miejscowości. 

W Wiejskim Domu Kultury w Majdanie Górnym zajęcia odbywają się w poniedziałki o godz. 20. W Gminnym Ośrodku Kultury w Podhorcach w te same dni, ale o godz. 18.

Do świetlicy w Przeorsku na aerobik można chodzić we wtorki o godz. 17.30. O tej samej porze, ale w środy zajęcia odbywają się w świetlicy w Rogóźnie. Także w środy (godz. 18) gimnastyka jest prowadzona w świetlicy w Ulowie, a w czwartki (godz. 19.15) w Rabinówce.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe