Zamość: Na eurowybory miasto zapewnia transport niepełnosprawnym

  • 20.05.2019, 05:17
  • ak
Zamość: Na eurowybory miasto zapewnia transport niepełnosprawnym Fot. freeimages.com
Wybory do Parlamentu Europejskiego już w nadchodzącą niedzielę (26 maja). Niepełnosprawni, a także osoby, które miałyby problem z dotarciem na głosowanie mogą liczyć na pomoc samorządów.

W Zamościu transport do lokali wyborczych zapewnia magistrat. Jeśli ktoś chce z takiej pomocy skorzystać, powinien niedzielę zgłosić taką potrzebę. Wystarczy 26 maja w godz. 7-21 telefonować pod nr: 84 677 23 00 lub 84 677 23 02  do sekretariatu Prezydenta Miasta Zamość.

"Dowóz zapewniony jest samochodem przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych. Pomoc w dojściu od samochodu do lokalu wyborczego i domu winna zapewnić rodzina osoby niepełnosprawnej" – czytamy w komunikacie na stronie www.zamosc.pl.

Transport na wybory i powrotny do domu jest dla niepełnosprawnych zamościan darmowy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe