''Jesteśmy konsekwentni''. 3 zamojskich radnych przekazało tablety do Pogotowia Opiekuńczego [ZDJĘCIA, WIDEO]

  • 18.05.2019, 18:46
  • bw
''Jesteśmy konsekwentni''. 3 zamojskich radnych przekazało tablety do Pogotowia Opiekuńczego [ZDJĘCIA, WIDEO]
Wczoraj, 17 maja 3 radnych rady miasta Zamość: Janusz Kupczyk, Rafał Zwolak i Dariusz Zagdański. To konsekwencja ich wniosku z 17 kwietnia, w którym zaproponowali, by oddać tablety używane do głosowania do domu dziecka. Projekt nie wszedł do obrad ostatniej sesji, ale radni zakupili na własny koszt 3 tablety, które zostały przekazane do rodziny z Pogotowia Opiekuńczego.

O sprawie wniosku 3 radnych z rady miasta Zamość więcej pisaliśmy TUTAJ. Według nich zakup tabletów był niepotrzebny. a system esesja można obsługiwać z własnych urządzeń. Projekt uchwały w tej sprawy nie został wprowadzony do porządku obrad kwietniowej sesji, ponieważ nie podpisało go co najmniej 5 radnych. 

 

Radni, który zaproponowali oddanie służbowych tabletów nie mogli tego zrobić, dlatego zakupili z własnych pieniędzy 3 tablety, które w ostatni czwartek przekazali do Pogotowia Opiekuńczego na ulicy Źródlanej. 

- Jesteśmy konsekwentni w działaniu i tak jak obiecaliśmy: właśnie przekazujemy tablety, kupione za prywatne pieniądze dzieciom z Pogotowia Opiekuńczego w Zamościu. Cieszymy się, że możemy sprawić radość dzieciom z tej placówki.- mówi radny Rafał Zwolak. 

bw

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jasiek
jasiek 19.05.2019, 09:04
Hańba oddajcie własne a nie podatników mieszkańców miasta w świetle reflektorów
Ania
Ania 19.05.2019, 05:32
Czy są jeszcze społecznicy, którzy nie chwalą się tym, co zrobili dla innych? Czy to tylko pytanie retoryczne?
Halinka
Halinka 19.05.2019, 05:40
Świetne pytanie. A odpowiedź jest niestety oczywista. Zwłaszcza jeśli chodzi o polityków

Pozostałe