Hrubieszów: Osiedle Zielone ma nowy zarząd

  • 17.05.2019, 15:30
  • ak
Hrubieszów: Osiedle Zielone ma nowy zarząd Fot. UM Hrubieszów
Henryka Letnianczyn pozostanie przewodniczącą zarządu osiedla Zielone w Hrubieszowie. Taka decyzja zapadła podczas środowego (15 maja) zebrania sprawozdawczo-wyborczego.

To było kolejne z cyklu tego rodzaju spotkań w Hrubieszowie. Zebranie na os. Zielone było jednak rekordowe pod względem frekwencji. Przybyło na nie 80 spośród 502 uprawnionych mieszkańców.

To oni zdecydowali, że przez najbliższą, pięcioletnią kadencję przewodniczącą pozostanie Henryka Letnianczyn. Ponadto do zarządu osiedla weszli: Jacek Czerkawski, Agnieszka Kaczoruk, Katarzyna Skrok i Artur Wojtiuk.

Kolejne zebranie sprawozdawczo-wyborcze zaplanowano w Hrubieszowie na wtorek 28 maja. Odbędzie się dla mieszkańców osiedla Polna w SKK "Słoneczko" o godz. 17.30.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe