Gm. Uchanie: Nie ma grania. Skonfiskowali "jednorękich bandytów"

  • 17.05.2019, 14:15
  • ak
Gm. Uchanie: Nie ma grania. Skonfiskowali "jednorękich bandytów" Fot. KPP Hrubieszów
Nikt już nie pogra na automatach w jednym z lokali w gminie Uchanie. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami administracji skarbowej wynieśli stamtąd "jednorękich bandytów".

Kontrola została przeprowadzona w czwartek (17 maja). 

– W lokalu funkcjonariusze ujawnili dwie włączone i udostępnione dla graczy maszyny. Okazało się, że na urządzeniach tych znajdują się gry zawierające elementy losowości, a automaty wypłacają pieniądze za uzyskane w trakcie gry punkty. Maszyny zostały zabezpieczone przez Krajową Administrację Skarbową do dalszego postępowania – informuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Policjantka przypomina, że zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anty-systemowy
anty-systemowy 18.05.2019, 19:24
Jedyna rozrywka na wsi i to zabrali. Bo koncesja nie opłacona. W knajpie można pić chociaż miejsce bardzo publiczne ale nie pod sklepem, bo koncesja nie opłacona, Płace akcyzą za pobory dzielnicowego, on zarabia i biega za mną po osiedlu żeby mi mandat dać za to dzięki czemu ma płacone pobory. Normalnie jak w Misiu Barei. Czym więcej pije i tym samym dopłacam do jego premii, tym on bardziej jest zmotywowany do biegania za mną. A tym bieganiem mnie tak wqwia ze muszę sie napić. Jak w zaklętym kręgu tylko na korzyść dzielnicowego.

Pozostałe