W Telatynie powstał Dyskusyjny Klub Książki (ZDJĘCIA)

  • 17.05.2019, 09:44
  • ak
W Telatynie powstał Dyskusyjny Klub Książki (ZDJĘCIA) Fot. Biblioteka Telatyn
Połączyła ich pasja. Pasja do literatury. Grupa nastolatków z Telatyna postanowiła stworzyć Dyskusyjny Klub Książki. Pierwsze spotkanie już mają za sobą.

Odbyło się ono w piątek, 10 maja w Bibliotece Publicznej Gminy Telatyn. Wzięło w nim udział trzynaścioro uczniów miejscowej szkoły podstawowej. Zapoznali się z ideą funkcjonowania DKK, ale też od razu zaczęli debatę o książkach. "Na warsztat" wzięli wzruszającą opowieść autorstwa Romana Pisarskiego pt.,,O psie który jeździł koleją”.

W planach są kolejne spotkania, podczas których pasjonaci literatury będą poznawać nowych autorów i gatunki literackie, dzielić się wrażeniami z przeczytanych lektur.

ak

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe