Migranci z Bangladeszu zatrzymani pod Dołhobyczowem

  • 16.05.2019, 11:03
  • ak
Migranci z Bangladeszu zatrzymani pod Dołhobyczowem Fot. NOSG
Dwóch nielegalnych migrantów, obywateli Bangladeszu zatrzymali funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej patrolując okolice Dołhobyczowa.

Cudzoziemcy nielegalnie przedostali się z Ukrainy do Polski. Przez nasz kraj wędrowali pieszo, nocą. Pogranicznicy namierzyli ich dzięki obserwacjom z użyciem specjalistycznego sprzętu i zatrzymali.

– Przeprowadzona kontrola legalności pobytu wobec cudzoziemców wykazała, że są to obywatele Bangladeszu w wieku 26 i 19 lat, nie posiadający przy sobie dokumentów uprawniających ich do pobytu w Polsce.  W rozmowie z funkcjonariuszami obaj mężczyźni przyznali, iż chcieli dotrzeć do Europy Zachodniej – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy NOSG.

Dodaje, ze po wypełnieniu niezbędnych formalności migranci zostali przekazani służbom granicznym Ukrainy.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bangla man
Bangla man 16.05.2019, 18:34
Trzeba było ich puścić na Niemcy bo w tym dziadostwie i tak by nie zostali. AAAle wydajność hahahha

Pozostałe