Tomaszów Lubelski: "Katarynkę" mają w paluszku. Konkurs w bibliotece rozstrzygnięty

  • 17.05.2019, 08:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: "Katarynkę" mają w paluszku. Konkurs w bibliotece rozstrzygnięty Fot. MBP Tomaszów Lubelski
Uczniowie dwóch tomaszowskich podstawówek oraz ich rówieśnicy z Sabaudii wzięli udział w konkursie czytelniczym, który w środę (15 maja) zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Uczestnicy mieli za zadanie w teście wykazać się znajomością treści "Katarynki" Bolesława Prusa. Najlepiej z tym zadaniem poradził sobie Kacper Koper, uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. Na drugim miejscu znaleźli się wspólnie: Milena Brodowska (SP nr 1) i Jakub Zieliński (SP nr 3). Trzecie miejsce zajęli zaś: Patryk Warmiński i Marcin Ćmil (SP w Sabaudii), Hanna Faryna (SP nr 3) oraz Miłosz Kiełbasa i Łucja Bełz (SP nr 2).

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe