Biłgoraj: Dzień Dziecka na sportowo z OSiR

  • 20.05.2019, 06:00
  • Materiał nadesłany
Biłgoraj: Dzień Dziecka na sportowo z OSiR
Świetna okazja na zabawę na świeżym powietrzu. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju organizuje Dzień Dziecka i zaprasza na imprezę wszystkich młodych mieszkańców miasta, pasjonatów akrobacji na rowerach, rolkach albo deskach.

Impreza jest planowana na piątek (31 maja). Odbędzie się na terenie skateparku przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, potrwa od godz. 16 do 20. Wstęp jest wolny.

Program warsztatów:

16:00 – 18:00 – Warsztaty Rolkowe (nauka jazdy na rolkach / gry i zabawy / niespodzianka dla uczestników – piniata nafaszerowana cukierkami!)

Obowiązkowe wyposażenie: rolki, kask, komplet ochraniaczy /łokcie, nadgarstki, kolana/

Prowadzenie: Instruktorzy Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

18:00 – 20:00Warsztaty BMX

Obowiązkowe wyposażenie: rower, kask.

Prowadzenie: Michał Basta – BMX rider , instruktor, właściciel krakowskiej szkółki BMX School.

Zapisy: tel. 84 688 10 35, e-mail: [email protected]

Ponadto w programie:  losowanie nagród, wspólny grill.

Organizatorzy proszę o przybycie na pół godziny przed rozpoczęciem. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest dostarczenie oświadczenia przez osoby dorosłe lub zgody rodziców przez osoby niepełnoletnie  - do pobrania na stronie www.osir.lbl.pl najpóźniej w dniu imprezy.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe