Tomaszów Lubelski: Stłuczka na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Piłsudskiego

  • 16.05.2019, 05:55
  • ak
Tomaszów Lubelski: Stłuczka na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Piłsudskiego Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Zamiast zatrzymać się przed znakiem STOP, pojechał dalej. Taka była przyczyna kolizji, do której wczoraj (środa, 15 maja) rano doszło na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Piłsudskiegow Tomaszowie Lubelskim.

W stłuczce brały udział dwa pojazdy, a winę za zdarzenie, jak ustaliła policja, ponosi 36-letni obywatel Ukrainy, który kierował renaultem. Mężczyzna wyjeżdżał z podporządkowanej ulicy Sikorskiego. Powinien zatrzymać się przed znakiem STOP, ale nie zrobił tego i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą ulicą Piłsudskiego mazdą. 

Jadący tym samochodem 37-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego został przewieziony do szpitala. Na szczęście po przebadaniu został zwolniony do domu.

Uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe