Tomaszów Lubelski: Sabina Bil obchodziła 100. urodziny

  • 15.05.2019, 13:15
  • ak
Tomaszów Lubelski:  Sabina Bil obchodziła 100. urodziny Fot. UM Tomaszów Lubelski
We wtorek, 14 maja swoje setne urodziny świętowała pani Sabina Bil z Tomaszowa Lubelskiego.

Z tej okazji wizytę jubilatce złożyło wielu gości. Z życzeniami przybyli do niej m.in. burmistrz Wojciech Żukowski, naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich Andrzej Lisikiewicz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Wiesława Jakubiak oraz Marek Gęborys z inspektoratu ZUS w Tomaszowie Lubelskim.

Pani Sabina Bil urodziła się 14 maja 1919 roku w miejscowości Budy. Była jednym z siedmiorga dzieci Franciszki i Józefa Samulaków. Dzisiaj dostojna jubilatka mieszka w Tomaszowie Lubelskim. Ma dwoje dzieci: córkę Halinę i syna Tadeusza. Doczekała się też 4 wnuków i 8 prawnuków oraz 3 praprawnuków.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe