Gm. Jarczów: Są pieniądze na remont drogi w Zawadach

  • 18.05.2019, 08:16
  • ak
Gm. Jarczów: Są pieniądze na remont drogi w Zawadach Fot. pixabay.com
Dobra wiadomość dla mieszkańców miejscowości Zawady w gminie Jarczów. Samorząd otrzymał sporą dotację na remont drogi w tej wiosce.

Umowa o przekazaniu dotacji została przez przedstawicieli władz Jarczowa podpisana we wtorek (14 maja) w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie. Gmina jest jedną z kilku, które otrzymały wsparcie. 

W ramach inwestycji w Zawadach zaplanowano obustronne poszerzenie i odnowienie nawierzchni, udrożnienie przepustów oraz wydzielenie przejść dla pieszych i ścieżki rowerowej. Zadanie ma być zrealizowane do września tego roku. Całość ma kosztować ok. 550 tys. zł, a dofinansowanie sięgnie połowy tej kwoty.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe