ZPiT Zamojszczyzna z nagrodami na Królewskim Turnieju Tańców Polskich

  • 15.05.2019, 08:12
  • ak
ZPiT Zamojszczyzna z nagrodami na Królewskim Turnieju Tańców Polskich Fot. ZPiT Zamojszczyzna
W tym roku na Królewski Turniej Tańców Polskich do Wilanowa przyjechało ok. 140 par z całej Polski. Byli wśród nich również reprezentanci Zespołu Pieśni i Tańca Zamojszczyzna, którzy jak co roku wrócili z tej imprezy z nagrodami.

Aż trzy spośród par reprezentujących w Wilanowie Zamość dotarły do finałów. Znakomicie w swoich kategoriach wypadli: Zuzanna Droździel i Rafał Hildebrand (II miejsce w kat. IIA), Oliwia Witkowska i Andrzej Sowiński (III miejsce w kat. IVB) oraz Julia Klimkiewicz i Wojtek Dziuba V miejsce w kat. IIIC.

Bardzo dobrze zaprezentowali się w Wilanowie także ich koleżanki i koledzy z zespołu, lokując się na pozycjach w pierwszej dziesiątce. Antonina Bartosiak i Kamil Popielec byli na VIII, a Milena Siemczyk i Damian Wróblewski na X pozycji.
 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe