Joanna Buczkowska z KGW w Tarnoszynie

  • 14.05.2019, 04:05
  • mad
Joanna Buczkowska z KGW w Tarnoszynie
Jest od 11 lat przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Tarnoszynie. Od czterech kadencji radną gminy Ulhówek, a od tego roku zasiliła również szeregi Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarnoszynie. Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".

Jest niezwykle pogodną, zawsze uśmiechniętą osobą. Od 2016 r. śpiewa w zespole ludowym "Tarnina", który swoimi występami uświetnia różne gminne uroczystości i imprezy. W tym roku zespół planuje wydać płytę. Chętnie bierze udział w festynach, turniejach, jarmarkach i konkursach czy to z zespołem, czy z koleżankami z KGW, gdzie zdobywają nagrody i wyróżnienia. Współorganizuje festyny wiejskie, zajęcia dla dzieci, imprezy okolicznościowe. Udziela się charytatywnie i działa na rzecz miejscowości. Zawsze aktywna i chętna do pomocy, potrafi zmobilizować innych. Śmiało można powiedzieć, że żadna impreza kulturalna czy uroczystość nie odbywa się bez jej udziału i zaangażowania.

mad

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Teresa Piotrowska
Teresa Piotrowska 21.06.2019, 04:02
Argumentum ad personam!
Fanka
Fanka 17.06.2019, 13:57
Bo ONA jest Zarąbista!!W podziękowaniu za Piknik Sołtysów!!!
Fan
Fan 18.06.2019, 08:13
Tak jak twoj poziom intelektu😁😁😁!!!!
Xxx
Xxx 31.05.2019, 21:37
Przeciez kazdy wie ze nie Pani bezradna. A z ta woda jak sie nie umyje to nie uwierze.
Fan
Fan 31.05.2019, 21:43
Ooooo tttooo toooo
Xxx
Xxx 31.05.2019, 08:34
Woda miala byc juz dawien dawno. Wogole cieszczie sie ze, byla osoba ktora sie interesowala. I zalatwila wam te baraki bo do tej pory byscie na stadionie w samochodach sie przebierali.
Ggggg
Ggggg 31.05.2019, 21:29
No no powiedz powiedz kto to zalatwil i wyremontował, kto je przywiózł i postawił kostke załatwił i ułożył i częściowo wyremontował🙂🙂🙂 bo ktos tu chyba w błędzie jest
Kibic
Kibic 31.05.2019, 19:31
Woda ma być podłączona w następnym tygodniu!!Ciekawe czyja to zasługa?Szyszły?
Do kibic
Do kibic 18.06.2019, 09:47
I gdzie ta woda 18 dni mija a mialo byc w następnym tygodniu !!!!!!żenujące to jest 😕😕😕 i co powiesz ??
Szyszla
Szyszla 31.05.2019, 21:26
Jasne bo żebym nie uwierzył tak jak od wyborow na wójta jest podlaczana nawet dwa dni przed klib mial wskazac do tej pory nic
Obserwator
Obserwator 30.05.2019, 07:59
A wody na stadionie jek nie bylo tak nie ma , a nie dlugo rok minie od obietnic wiec prosze się nie dziwić ze jest krytyka bo po co komu woda XXl wiek w swiecie a w Tarnoszynie nadal XV smutne to jest
Hahaha
Hahaha 20.05.2019, 22:14
Tarnoszyn jak zwykle się popisał : chamstwem, zawiścią, zazdrością i głupotą. Cała gmina z waszych komentarzy się śmieje. Nie z Waszej radnej tylko z Waszego poziomu. Przepraszam - jego braku.
Emeryt
Emeryt 21.05.2019, 05:52
Ooo tak Tarnoszyn sie popisal a moze wlasnie tu ktos mysli i nie zgadza sie z tym co sie wyprawia , reszta wiosek dostala kostke wyborcza i siedzi cicho
Hahaha
Hahaha 23.05.2019, 13:28
A kto ją wybrał na radnego??? Mieszkańcy chyba. A może czas znaleźć innego kandydata a nie wylewać żale.. Tyle mądrych i fajnych ludzi jest w Tarnoszynie dlaczego nie chcą pełnić tej funkcji??? Bo Wam ludu Tarnoszyna nic i nikt się nie podoba. A ta Pani radna jaka jest, taka jest....
Fanka
Fanka 24.05.2019, 06:31
Kto wybrał to wybrał , a głosował w wiekszosci motłoch co pojecia nie ma i emerytki emeryci, ze tu mlodych co na lekarstwo to jest radna nie zaradna koniec piesni , jesli nie rozumiesz idz do szkoły 🙂🙂
Hahaha
Hahaha 24.05.2019, 07:38
Motłoch??? No ładnie. Właśnie tak pokazyjecie kulturę. Nazywać innych mieszkańców motłochem.
🙂🙂
🙂🙂 24.05.2019, 08:46
Niestety jest jak jest , gdyby byli madrzy to bylby inny radny nie umoczony w nic
Mieszkaniec
Mieszkaniec 19.05.2019, 00:24
Każdy sądzi swoją miarą. Większość z Was wylewa tutaj swoje żale w anonimowych komentarzach. Ciekawe ilu z Was miałoby odwagę podpisać się pod swoimi wyrzutami. Nie rozumiem tego fenomenu anonimowego hejtu.

Ciekawi mnie tylko dlaczego ciagle P. Joanna ma poparcie w wyborach od tylu lat, skoro rzekomo nic nie robi dla dobra mieszkańców. Tutaj wylewacie fale nienawiści a za chwile spotykając Ją na ulicy kłaniacie się i szczerzycie zęby w swoich fałszywych uśmieszkach.
Dlaczego nikt z Was nie startuje w wyborach skoro uważacie że spełnilibyście się w tej roli lepiej? Ahh taaak, przecież w realnym świecie nie moglibyście pozostać anonimowi. A może nikt by nie zagłosował? Wstyd byłby na cała wioskę i okolice prawda? No właśnie, sami odpowiedzcie sobie na te i inne pytania, a naprawienie świta zacznijcie od Siebie! Nikt nie jest idealny i nigdy nie będzie niezależnie z jakiej perspektywy będziemy patrzeć! Dlatego zluzujcie. Nie chcecie głosować? Nie głosujcie. Zaszycie się w swoich domach, dalej narzekajcie na otaczający Was świat i ludzi a resztę zostawcie w rękach innych abyście później znowu mogli narzekać.
He he he
He he he 19.05.2019, 21:26
Sam sie podpisz obrońco uciśnionych , jak ja widze to mnie na wymioty zbiera , przed wyborami płakała w sklepie na ladzie ze jej nie chca , trudno jest radny czy go nie ma i tak zrobi tyle ile władza pozwoli bo to radna ktora zawsze klepie i nigdy sie nie sprzeciwi wójtowi
NN
NN 20.05.2019, 11:04
To mi sie żygać chce jak czytam co wy wypisujecie popatrzcie sie na siebie co wy robicie a dopiero innych osądzajcie bo wy tacy niby fajni.A po drógie moze o was popiszemy jacy to wy jestescie co ptraficie a zapomniałem potraficie tylko kogoś oczerniać. Lepiej skończcie te głupie komentarze i sie nie pogrążajcie
Nn
Nn 20.05.2019, 11:34
Kolejny analfabeta wstyd tacy wlasnie , wykształceni głosują i rządzą !! Poziom inteligencji zero😁😁
Była mieszkanka
Była mieszkanka 18.05.2019, 16:29
Jak widać, po wpisach mieszkańcą Tarnoszyna nikt nie dogodzi. Niezależnie od tego czy się coś robi, czy nie, to zawsze jest źle. Sołtys, radny, wujt starosta, ksiądz, biskup, prezydent, papież-zawsze źle. Dlaczego nikt z Was nie jest nominowany do jakiegokolwiek konkursu? Bo poza krytyką nie robicie nic, lepiej zazdrościć i na necie błędy wytykać, bo w twarz to nikt nie powie. Wstyd...
Cr7
Cr7 19.05.2019, 21:19
Żenada widac gdzie do szkoły sie chodziło i się nie nauczyło ortografii
3m
3m 18.05.2019, 17:38
Wstyd jest robić błędy ortograficzne
w tych czasach kiedy mamy słowniki i internet pod ręką. Powinno być mieszkańcom, wójt.
Mieszkanka
Mieszkanka 16.05.2019, 20:01
Bardzo latwo pisac o kims kogo sie nie zna z zycia wsi pani pisze ze *** i super dziala a mogla by wyjzec przez okno i co zobaczy *** kałuża i dzieci moje zostaly ochlapane ale po co pilnowac radnej zeby parking zrobic dobrze , wies dostala kostke to niech sie cieszy a wystarczylo pomyśleć
Haha
Haha 20.05.2019, 22:04
No tak bo to Pani Asia układała kostkę i powinna wiedzieć jak ją ułożyć żeby twoich dzieci NIK nie ochlapał. Walnij ty się człowieku w głowę. Albo popraw sam i pokaż jak się w Tarnoszynie kostkę układa i zostań za to radnym. Hahaha
Aaaa
Aaaa 21.05.2019, 05:41
Przecież ona uważa że wszystkie rozumy pozjadała w dodatku jak by nie bylo jest radna wsi wiec kto ma tego dopilnować jak nie ona , mysl mózgiem czesami bo.masz torcie zamiast niego
Z poważaniem Anna Syler
Z poważaniem Anna Syler 16.05.2019, 19:23
Bardzo łatwo jest dawać komentarze obrażające anonimowo.Jeśli ktoś ma odwagę dodać komentarz negatywy to powinien też mieć odwagę podać swoje imię i nazwisko, a nie jak struś chować głowę w piasek.Asiu wiedz że twój wysiłek i praca są doceniane przez inteligentnych i poważnych mieszkańców Tarnoszyna i nie tylko!!!!!!!!!!
Jjj
Jjj 16.05.2019, 16:14
Artystka ze spalonego teatru🙂🙂🙂
1234
1234 16.05.2019, 07:39
Jakie zajęcia dla dzieci z inicjatywy tej Pani? Proszę wymienić: kiedy? gdzie?
Ale
Ale 16.05.2019, 08:39
Dokladnie kiedy i gdzie bo ja sibie tez nie przypominam , poza kampania wyborcza
Andrzej
Andrzej 15.05.2019, 21:17
Poza KGW i tarnina radna nie zaradna dla zadnego innego stowarzyszenia nic nie załatwiła
Młodzież
Młodzież 15.05.2019, 20:39
Patrzcie jest tu kilka działaczek KGW i żadnej nie komentują wiec cos chyba na żeczy jest ,skoro pani radna na sesji gminy mowi ze młodzież w świetlicy piwo pije ale pytanie co robic gdy w gminie tylko drogi
Mieszkanka
Mieszkanka 15.05.2019, 20:10
Asia nie przejmuj się komentarzami i dalej rób swoje!!!In
3min
3min 15.05.2019, 16:33
Tak młodzież niech idzie pod sklep a świetlica dla seniorów w sektorach siła i przyszłość 😂😂😂

500+ na każdego dziadka 😅
3min
3min 15.05.2019, 16:45
Seniorach nie sektorach ale to jeden H...
,
, 15.05.2019, 13:25
Udziela się społecznie.
Koło Gospodyń działa prężnie ale jeśli chodzi o młodzież to troszkę gorzej. Koło Gospodyń chce się młodzieży ze świetlicy pozbyć gdyż przeszkadza.
MAGDA
MAGDA 15.05.2019, 13:01
No tak najlepiej siedzieć na du..e nic nie robic i narzekać na innych!!! Jak Ci nie pasuje to się sam rusz!!! Okropni są ludzie...nic sami nie zrobią a tylko marudza i narzekaja...
Znający
Znający 15.05.2019, 11:39
Faktycznie wszystko charytatywnie. Zalatwila i załatwia mnóstwo atrakcji dla młodzieży hahaha
Obserwstor
Obserwstor 15.05.2019, 10:26
Ja tam za nia nie jestem ale gdyby nie ona to nic wogole by sie nie dzialo we wsi.Dziala KGW i organizuje inne rzeczy jest zle,nic sie nie robilo swietlica stala nieuzytkowana tez zle.NIEKTORYM TO NIGDY NIE DOGODZI!A ona robi i nie przejmuje sie plotami.
Ktoś
Ktoś 16.05.2019, 05:47
A co sie w tej świetlicy takiego dzieje seniorzy maja spotkania i tarnina tylko tyle a jak ktos chce zrobic jakas impreze to musi płacić za wynajm , i to nie wszystkich dotyczy sa równi i równiejsi żenada opanowali świetlicę OSP i zadza sie jeszcze trochę strażaków wywala.

Pozostałe