Grażyna Hałucha z KGW Ulhówianki

  • 14.05.2019, 04:01
  • mad
Grażyna Hałucha z KGW Ulhówianki
Grażyna Hałucha od 2018 r. jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich "Ulhówianki", członkinią Stowarzyszenia "Wspólny Cel" i "Klubu Seniora". Kandyduje w kategorii "Najlepsza w kulinariach".

Gotowanie i pieczenie to jej pasja od najmłodszych lat. Na początku gotowała i piekła amatorsko, stopniowo nabierając doświadczenia. Z czasem ukończyła liczne kursy kucharskie i pasję przekształciła w zawód. Jej specjalnością są tradycyjne domowe dania (karkówka w sosie chrzanowym, bigos), ale nie brakuje też nowości (pizza, kebab, gyros i inne). O forszmaku, żeberkach w kapuście w jej wykonaniu krążą już legendy. To właśnie te dania zdobyły główną nagrodę podczas Dni Ulhówka. Chociaż, jak sama twierdzi, największą nagrodą i dowodem uznania dla jej pracy są podziękowania od ludzi oraz potrawy "znikające" ze stołów. 

Jest kucharzem w byłym CIS, w barze "Kuchnia Domowa", w przedszkolu.

mad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe