Stanisława Ziober z KGW w Dyniskach

  • 14.05.2019, 04:58
  • mad
Stanisława Ziober z KGW w Dyniskach
Stanisława Ziober od prawie 20 lat należy do Koła Gospodyń Wiejskich w Dyniskach. Od dwóch lat jest również prezesem Stowarzyszenia "Aktywne Babki", a od 2014 r. radną gminy Ulhówek i w obecnej kadencji Przewodniczącą Rady Gminy. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".

Cieszy się ogromnym zaufaniem nie tylko mieszkańców, ale i członków koła, pełniąc funkcję przewodniczącej. Koło pod jej przewodnictwem działa bardzo prężnie, organizując imprezy kulturalne i okolicznościowe. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do zrobienia. Potrafi zjednywać sobie ludzi. Razem piszą projekty i sięgają po różnego rodzaju fundusze. Wspólnymi siłami wybudowali plac zabaw, doposażyli świetlicę wiejską, stworzyli siłownię na świeżym powietrzu.

mad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe