Przed sąd za usiłowanie gwałtu

  • 14.05.2019, 06:27
  • lew
Przed sąd za usiłowanie gwałtu Za usiłowanie doprowadzenia do zbiorowego zgwałcenia poszkodowanej kobiety oskarżonym grozi od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.
Zaczaili się na przechodzącą ulicą kobietę, a następnie siłą wciągnęli ją w ustronne miejsce i próbowali wykorzystać seksualnie. Do gwałtu nie doszło z uwagi na postawę obronną pokrzywdzonej i interwencję policji. Śledczy oskarżyli właśnie dwóch mieszkańców Biłgoraja o usiłowanie zbiorowego zgwałcenia pokrzywdzonej i doprowadzenie jej do poddania się innym czynnościom seksualnym.

Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia ub. roku późnym popołudniem w centrum Biłgoraja. Dwóch mieszkańców Biłgoraja w wieku 30 i 34 lat – działając wspólnie i porozumieniu – zaczaiło się na idącą ulicą 35-latkę. Zaczepili kobietę, a następnie siłą zaciągnęli ją w ustronne miejsce i usiłowali przemocą doprowadzić swoją ofiarę do odbycia stosunku płciowego. Wiadomo, że jeden ze sprawców – zakrywając usta pokrzywdzonej – dobierał się do niej, dotykając m.in. miejsc intymnych, drugi w tym czasie stał na czatach i zachęcał słownie swojego kompana do działania.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe