Zamość: Muzycznie o sporcie. Poranek muzyczny u Namysłowiaków

  • 13.05.2019, 06:57
  • ak
Zamość: Muzycznie o sporcie. Poranek muzyczny u Namysłowiaków
Już w najbliższą niedzielę (19 maja, godz. 11.30) kolejny z poranków muzycznych organizowanych przez Orkiesterę Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu dla najmłodszych melomanów. Tym razem tematem koncertu będzie sport.

Muzycznie o sporcie opowiadać na scenie będą: Elżbieta Kozyra - śpiew, prowadzenie; Barbara Rabiega - śpiew; Dariusz Sobczak - śpiew; Piotr Stopa - fortepian, opracowanie muzyczne; Patryk Wójcik - trąbka oraz Remigiusz Kozak - perkusja.

Gośćmi specjalnymi koncertu będą zaś członkowie Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin.

Bilety w cenie 15 zł są już do nabycia w biurze orkiestry Zamość, ul. Partyzantów 2, tel. 84 638 48 33 oraz na www.namyslowiacy.pl.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe