Hrebenne: Młoda Ukrainka wjeżdżała do Polski z podrobionymi dokumentami

  • 10.05.2019, 12:00
  • ak
Hrebenne: Młoda Ukrainka wjeżdżała do Polski z podrobionymi dokumentami Fot. NOSG
24-letnia obywatelka Ukrainy została zatrzymana w czwartek (9 maja) na granicy w Hrebennem, kiedy próbowała wjechać do naszego kraju posługując się sfałszowanymi dokumentami.

Podczas odprawy jeden ze strażników granicznych zorientował się, że są nieprawidłowości w dokumentach przedstawionych do odprawy i postanowił wnikliwie je zbadać. Okazało się, że podróżna posługiwała się paszportem, w którym były fałszywe odbitki stempli kontroli granicznych z Litwy, Węgier i Szwajcarii.

Kobieta została zatrzymana. Odpowie teraz za posługiwanie się fałszywymi dokumentami. Za coś takiego grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe