Biłgoraj: Podwórkowe muzykowanie na letniej scenie BCK

  • 12.05.2019, 12:00
  • Materiał nadesłany
Biłgoraj: Podwórkowe muzykowanie na letniej scenie BCK
W przedostatnią niedzielę tego miesiąca (19 maja) Biłgorajskie Centrum Kultury sympatyków muzyki podwórkowej zaprasza na Zlot Kapel Podwórkowych. Uczestnicy imprezy zaprezentują pieśni biesiadne, cygańskie, pieśni warszawskiej i lwowskiej ulicy oraz podwórek naszych lubelskich miast.

Koncert (początek o godz. 16) odbędzie się na scenie letniej Biłgorajskiego Centrum Kultury. Wystąpią: „Taka Paka” z Parczewa, „Swojacy” z Kraśnika, Szczebrzeska Kapela Podwórkowa, Kapela Podwórkowa „Stah” z Werbkowic, „Uroczysko” z Krasnegostawu oraz gospodarze, czyli „Wygibusy” z Biłgoraja. Wstęp wolny. 

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe