Frampol: Julia Szczepanik powołana do kadry narodowej

  • 10.05.2019, 15:39
  • ak
Frampol: Julia Szczepanik powołana do kadry narodowej Fot. SP Frampol
To ogromny sukces młodej, utalentowanej piłkarki. Julia Szczepanik, siódmoklasistka Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu została powołana do reprezentacji Polski kobiet U-15.

Julia gra w piłkę nożną od dawna. Zaczynała jako zawodniczka „Włókniarza" Frampol, później przeniosła się do „Sparty" Biłgoraj. Z powodzeniem uczestniczyła w Lubelskiej Kadrze Wojewódzkiej, gdzie była jedną z lepszych zawodniczek. To zaowocowało dla młodej piłkarki transferem do „Górnika" Łęczna.

Jako reprezentantka tego klubu Julia wzięła udział w pierwszych  konsultacje w kadrze narodowej oraz we wstępnej  selekcji w grupie 40 zawodniczek z całej Polski. Po wielu treningach i testach jako jedna z 20 piłkarek  dostała powołanie do ścisłej kadry Polski w kategorii do lat 15.

Na początku maja kadrowiczka z Frampola wystąpiła w pierwszej jedenastce podczas sparingu z drużyną seniorek „Znicza" Pruszków.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe