Biłgoraj: Uczniowie LO im. ONZ najlepsi w zawodach strzeleckich

  • 10.05.2019, 09:15
  • ak
Biłgoraj: Uczniowie LO im. ONZ najlepsi w zawodach strzeleckich Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Wystrzelili łącznie 1620 punktów i to dało im bezapelacyjne zwycięstwo. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju wygrali zorganizowane w Puszczy koło Chełma eliminacje wojewódzkie 58. Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety”.

Turniej odbył się w ostatnim dniu kwietnia. Biłgorajską szkołę reprezentowali na strzeleckich zawodach Maciej Demucha, Bartosz Jastrzębski i Michał Grzyb. Podobnie jak inni zawodnicy, każdy z nich musiał oddać 60 strzałów z karabinka sportowego w postawie leżącej. 

Biłgorajscy licealiści spisali się znakomicie. Z sumą 1620 punktów zajęli pierwsze miejsce. Zapewnili też sobie awans do etapu centralnego zawodów, które w październiku odbędą się na strzelnicy Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego „Zawisza” w Bydgoszczy.

Uczniów do zawodów przygotowywał Wojciech Skrok.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe