Kolarski wyścig "Po Ziemi Zamojskiej". Uwaga, będą utrudnienia!

  • 10.05.2019, 07:00
  • ak
Kolarski wyścig "Po Ziemi Zamojskiej". Uwaga, będą utrudnienia! Fot. pixabay.com
W nadchodzący weekend (11-12 maja) ma być przeprowadzony wyścig kolarski "Po Ziemi Zamojskiej". W czasie przejazdu uczestników na drogach w naszym regionie należy się spodziewać utrudnień.

Na sobotę (11 maja) jest planowana jazda indywidualna na czas. Kolarzy będzie można spotkać od godz. 14 na trasie Wólka Wieprzecka – Obrocz – Wólka Wieprzecka. Gdy będą pokonywali ten odcinek, ruch na drodze zostanie całkowicie zamknięty.

Dzień później (niedziela, 12 maja) ma się odbyć wyścig ze startu wspólnego (od godz. 10.30). Uczestnicy kolarskiej imprezy będą mieli do pokonania trasę Krasnobród – Jacnia – Adamów – Szewnia Górna – Wólka Wieprzecka – Obrocz – Kaczórki – Jacnia – Krasnobród. W czasie ich przejazdu ruch drogowy na tej trasie będzie częściowo ograniczany.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zorro
Zorro 10.05.2019, 11:39
W nadchodzący weekend 11-2 maja...o co chodzi panu dziennikarzynie?
Redakcja
Redakcja 10.05.2019, 17:28
"Dziennikarzynie" chodziło oczywiście o 12 maja. "Dziennikarzyna" popełniła błąd, który został już poprawiony. Życzymy udanego weekendu szanownemu Czytelnikowi, który z pewnością nigdy się nie pomylił :)

Pozostałe