Tomaszów Lubelski: Jakub Pilchoń jest Mistrzem Komputera

  • 08.05.2019, 09:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Jakub Pilchoń jest Mistrzem Komputera Fot. SP nr 2 Tomaszów Lubelski
Tytuł Mistrza Komputera zdobył Jakub Pilchoń, uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Nastolatek zapewnił sobie ten sukces świetnym wynikiem w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Mistrz Komputera", którego oficjalne rozstrzygnięcie odbyło się pod koniec kwietnia.

Celem konkursu było wdrożenie uczniów do stosowania komputera, oprogramowania i sieci Internet w rozwiązywaniu problemów z życia codziennego, zainteresowanie ich technologią informacyjną i rozwojem informatyki oraz uświadomienie zagrożeń wynikających z niewłaściwego wykorzystania komputera.

Opiekunem ucznia z Tomaszowa Lubelskiego był Dionizy Mróz.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maciek
Maciek 08.05.2019, 17:25
JD

Pozostałe