Sukces piłkarzy DKS Gaudium w turnieju na Ukrainie (ZDJĘCIA)

  • 08.05.2019, 08:07
  • Materiał nadesłany
Sukces piłkarzy DKS Gaudium w turnieju na Ukrainie (ZDJĘCIA) Fot. DKS Gaudium Zamość
Dużym sukcesem zakończył się wyjazd zawodników DKS „Gaudium” Zamość rocznika 2008 na „Wiosenny Turniej Piłkarski” do Żółkwi na Ukrainie. Zawodnicy z Zamościa zajęli II miejsce w mocno obsadzonym turnieju, zagrali bardzo dobrze swoje mecze zajmując I miejsce w grupie, a w walce o I miejsce w turnieju ulegli w rzutach karnym reprezentacji gospodarzy Żółkwi.

Drużyna DKS „Guadium” Zamość wystąpiła w składzie: Patryk Sokołowski, Krzysztof Krasnopolski, Jarosław, Jakub Krasnopolski, Jakub Drączkowski, Bartosz Kuchta, Oliwia Szymanek, Kacper Kycko, Bartłomiej Zwolak, Damian Kozioł, Alan Michalski. Trener – Marcin Kobylas.

Nie zabrakło również nagród indywidualnych. Najlepszym bramkarzem turnieju została wybrana Oliwia Szymanek, zbierając zasłużone gratulacje i brawa.

Gospodarze turnieju i opiekunowie naszej grupy dołożyli wszelkich starań by pobyt w Żółkwi był atrakcyjny. Omówiono również dalsze plany na przyszłość, w tym plany wymian sportowych młodzieży. Oprócz zmagań sportowych grupa DKS „Gaudium” Zamość mogła poznać Żółkiew oraz zwiedzić Lwów z jego najpiękniejszymi miejscami.

Piłkarze i ich opiekunowie oddali hołd największym Polakom na Cmentarzu Łyczakowskim, a także zapalili znicze na Cmentarzu Orląt Lwowskich. Zwiedzili również Katedrę Lwowską, zobaczyliśmy Operę Lwowską, pomnik Adama Mickiewicza i inne zabytki Lwowa.

Wyjazd w dniach 3-5 maja był bardzo udany pod względem sportowym, patriotycznym, historycznym i turystycznym. Odbył się dzięki wsparciu miasta Zamość i powiatu zamojskiego.

 

Materiał nadesłany

Zdjęcia (16)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jerzy
Jerzy 09.05.2019, 14:08
Gratulacje

Pozostałe