Zamość: Dni Kultury Studenckiej PWSZ przed nami [ZAPOWIEDŹ]

  • 07.05.2019, 12:16
  • bw
Zamość: Dni Kultury Studenckiej PWSZ przed nami [ZAPOWIEDŹ] zespół Power Play
Już jutro, 8 maja rozpocznie się doroczne święto studentów - Juwenalia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu. Dni Kultury Studenckiej potrwają do piątku, 10 maja. W programie przewidziano m.in. wybory Miss i Mistera PWSZ oraz koncert gwiazd disco na Rynku Wielkim.

Tradycyjnie Juwenalia, czyli Dni Kultury Studenckiej rozpoczną się we środę, 8 maja. Otworzy je rektor uczelni prof. Andrzej Samborski, który o godz. 10 symbolicznie przekaże przedstawicielom Samorządu Studenckiego władzę.

Następnie odbędzie się konkurs talentów, w którym udział wezmą studenci i uczniowie szkół średnich oraz inne konkursy skierowane do studentów PWSZ. Na kolejny dzień (czwartek) zaplanowano wybory MISS i MISTERA PWSZ w Zamościu, a także inne atrakcje. Podczas tych dni studenci będą bawić się na terenie uczelni przy ul. Zamoyskiego 64.

W piątek, od godz. 9-tej na hali OSiR zaplanowano rozgrywki sportowe. Główną atrakcją zamojskich Juwenaliów będzie koncert gwiazd disco. W piątek, 10 maja o godz. 18-tej na Rynku Wielkim wystąpią: Shantel, Defis i Power Play. 

bw

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
BUDMAT
BUDMAT 07.05.2019, 17:33
Szkoły wyższe jak Disco polo .Jaki poziom taka muzyka . Uczyć i bawić się bo nic z tego nie będzie .

Pozostałe