Alarmy bombowe podczas matur w szkołach w Zamościu i Krasnobrodzie

  • 07.05.2019, 10:31 (aktualizacja 07.05.2019, 11:11)
  • ak
Alarmy bombowe podczas matur w szkołach w Zamościu i Krasnobrodzie Fot. policja.pl
W dwóch zamojskich ogólniakach, zespołach szkół, a także innych placówkach edukacyjnych ogłoszono dzisiaj alarmy bombowe. Póki co, wszystkie okazały się fałszywe.

Z informacji, jakie otrzymaliśmy wynika, że maile o podłożonych ładunkach wybuchowych zostały wysłane do I LO i III LO w Zamościu, także do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i ZSP nr 5. Podobne wiadomości dotarły do Zakładu Doskonalenia Zawodowego  i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu oraz zamojskiej Szkoły Podstawowej nr 9, a także Zespołu Szkół w Krasnobrodzie.

Na miejscu pracowali policyjni pirotechnicy i straż pożarna. Nigdzie bomby nie odnaleziono. 

Z informacji, jakie uzyskaliśmy w zamojskim magistracie wynika, że nigdzie z powodu alarmów nie ewakuowano uczniów, a matury trwają. Egzaminy rozpoczęły się w regulaminowym czasie. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wschód
wschód 08.05.2019, 17:46
W Krasnobrodzie nie pisano matur ! Wprowadzacie ludzi w błąd oraz sugerujecie i kreujecie niebezpieczne strefy.
Moni
Moni 08.05.2019, 19:23
W Krasnobrodzie może i nie pisali ale alarm był
wschód
wschód 09.05.2019, 09:03
"Alarmy bombowe podczas matur w szkołach w Zamościu i Krasnobrodzie" Nie jest to sugerowanie, przekłamywanie i manipulacja społeczeństwem ? Jak sądzisz ? Nie było matur w Krasnobrodzie, tytuł to jednak sugeruje.
Luccio
Luccio 08.05.2019, 10:36
Takich bombowych dowcipnisiów karać, 10 lat więzienia bez możliwości skrócenia kary. To jest próbą demontażu Państwa jedno z najważniejszych przestępstw.

Pozostałe