Biłgoraj: Lalki ratujące życie w MDK

  • 08.05.2019, 07:00
  • lew
Biłgoraj: Lalki ratujące życie w MDK
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju otrzymał certyfikat społecznie odpowiedzialnej placówki. To nagroda za udział w piątej edycji ogólnopolskiej kampanii UNICEF "Wszystkie Kolory Świata", której celem jest pomoc najbiedniejszym dzieciom na świecie.

Wszystkie Kolory Świata – to akcja UNICEF, która już po raz piąty jest przeprowadzana w polskich placówkach edukacyjnych. Ma na celu wsparcie programów szczepień ratujących życie dzieci w najuboższych krajach świata. W Biłgoraju przystąpienie do akcji zarekomendowała dyrektor MDK Renata Socha, a samą akcję koordynowała nauczycielka plastyki Anna Świca, która razem ze swoją koleżanką po fachu Ireną Oręziak-Kupczak – podczas zajęć i specjalnie przeprowadzonych warsztatów – zachęcała dzieci do pracy, której efektem będzie pomoc dla innych.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe