Józefów: Konkurs dla fotografów i literatów

  • 09.05.2019, 07:00
  • lew
Józefów: Konkurs dla fotografów i literatów
Uczestnicy tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno-Literackiego "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem" mają więcej czasu na przygotowanie swoich propozycji. Termin składania prac został wydłużony.

Fotografie i opisy przyrody ożywionej i nieożywionej albo krajobrazów czy pejzaży mogą przesyłać wszyscy bez względu na miejsce zamieszkania czy zdolności fotograficzne albo literackie. Ich prace będą oceniane w trzech kategoriach: uczniów klas I-III, IV-VIII szkół podstawowych i gimnazjalistów oraz młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych.

W związku z niedawną akcją strajkową w oświacie organizatorzy konkursu ze Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie przełożyli termin składania prac z 26 kwietnia na 10 maja. Pozostałe terminy nie zmieniają się. Wyniki konkursu będą ogłoszone 17 maja, a uroczyste podsumowanie, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 30 maja.

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.spjozefow.hekko.pl, www.jozefow.lublin.lasy.gov.pl i www.ejozefow.pl, telefonicznie pod numerami: 84 687 80 79 i 602 125 995 albo za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: [email protected]

Honorowymi patronami piątej edycji konkursu "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem" są Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk, burmistrz Józefowa Roman Dziura oraz nadleśniczy Nadleśnictwa Józefów Stanisław Nawrocki.

lew
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe