Hrubieszów: Zmiana kadr w magistracie. Jest nowa naczelnik

  • 07.05.2019, 08:00
  • par
Hrubieszów: Zmiana kadr w magistracie. Jest nowa naczelnik
Anna Frączek została nowym naczelnikiem Wydziału Gospodarki Mieniem Komunalnym i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta Hrubieszowa. Janusz Policha jest nowym pracownikiem Biura Obsługi Rady Miejskiej.

W kwietniu Anna Frączek objęła stanowisko naczelnika Wydziału Gospodarki Mieniem Komunalnym i Ochrony Środowiska, po tym jak dotychczasowa szefowa tego wydziału przeszła na emeryturę. Anna Frączek pracowała wcześniej w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Hrubieszowie. Potem była naczelnikiem Wydziału Organizacyjnego w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olo
Olo 08.05.2019, 09:32
Najwyraźniej. Do emerytury trzeba gdzieś dotrwać. Swoi nie dadzą zginąć...szczególnie spod pewnego znaku.
kol
kol 07.05.2019, 11:56
polityka=merytoryka

Pozostałe