Zamojska Majówka 2019. Dziś ostatni koncert

  • 05.05.2019, 12:46
  • ak
Zamojska Majówka 2019. Dziś ostatni koncert
"Śpiewnik – byłaś serca biciem" oraz koncert "Urodziny Moniuszki" to ostatnie, zaplanowane na dzisiejszy wieczór propozycje w ramach Zamojskiej Majówki 2019.

Koncert, podczas którego Janusz Szrom zaśpiewa z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego pod batutą Tadeusza Wicherka jest planowany na godz. 19. Jeśli pogoda dopisze, odbędzie się na Rynku Wielkim. Gdyby jednak padał deszcz i było bardzo zimno, wydarzenie zostanie przeniesione do sali koncertowej Namysłowiaków (ul. Partyzantów 2). 

Także dzisiaj, godzinę później zamojska orkiestra wystąpi wraz z Zespołem Pieśni i Tańca Zamojszczyzna z niespodzianką przygotowaną w ramach "Urodziny Moniuszki".

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe