Zamość: Wycieczka do Indii za bezcen z ZDK

  • 06.05.2019, 08:00
  • ak
Zamość: Wycieczka do Indii za bezcen z ZDK Fot. Archiwum Katarzyny Poleszak
Wystarczy w wyznaczonym dniu o ustalonej porze zjawić się w Zamojskim Domu Kultury, aby nie płacąc ani złotówki wybrać się na wyprawę do Indii. W podróż z cyklu "Palcem po mapie" zabierze wszystkich Katarzyna Poleszak.

Spotkanie zaplanowano w ZDK na środę, 22 maja. Rozpocznie się o godz. 17. 

„Podczas prezentacji opowiem o Delhi, stolicy Indii, mieście, w którym spędziłam trzy lata, będąc stypendystką indyjskiego rządu i studentką Delhi University, jak również uczennicą jednej z najlepszych tancerek Odissi w Indiach, Pratibhy Jeeny Singh" – zapowiada gospodyni wycieczki Katarzyna Poleszak.

Po spotkaniu z nią zaplanowano jeszcze zajęcia z jogi, które poprowadzi Iwona Chrzan.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kaban
kaban 06.05.2019, 15:19
Dzik bo ty dziki i nie lubisz egzotyki. Hodowane szczury w świątyniach jest u nas objawem syfu a tam egzotyki to co płaczesz. Nie po to kultura europejska sie ukształtowała żebyś miał to samo co w Indiach. Tylko nie wiem czy nasza medycyna nadąża nad tym syfem co tam można załapać.
Dzik
Dzik 06.05.2019, 09:09
Za darmo do tego brudu bym nie pojechał.

Pozostałe